«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Shopify’da Kripto Ödemeleri, Cloudflare Ethereum, EY ve Polygon ile Oynar + Daha Fazla Haber

Shopify’da Kripto Ödemeleri, Cloudflare Ethereum, EY ve Polygon ile Oynar + Daha Fazla Haber

adobestock-431642102-editorial-min.jpg
Kaynak: Adobe/IB Fotoğrafçılık

Günümüzün kripto haberlerinin radarı altında uçuşan hikayeleri araştırarak, kripto varlık ve blok zinciri ile ilgili haberlerin günlük, küçük bir özetini alın.
_____

evlat edinme haberleri

kripto platformu kripto.com kullanan tüm tüccarlar için Crypto.com Pay hizmetini başlattı. Shopify Kripto kullanarak satın alma işlemlerini etkinleştirmek için e-ticaret platformu.

bulut parlamasıbir Amerikan web içeriği dağıtım ağı ve DDoS azaltma şirketi, Ethereum’a (ETH) odaklanacak olan Web3 alanında bir sonraki deney serilerini başlatacaklarını duyurdular. “Önümüzdeki birkaç ay içinde Cloudflare, Cloudflare küresel ağındaki Ethereum doğrulayıcı düğümlerini başlatacak ve tamamen payını alacak” dedi ve bu düğümlerin enerji verimliliği, tutarlılık yönetimi ve ağ hızı araştırmaları için bir test alanı olarak hizmet edeceğini de eklediler. “

Profesyonel hizmetler ağı EY kurumsal kullanıcılar için Ethereum Mainnet ve Polygon (MATIC) ağına erişime izin veren EY OpsChain uygulama programlama arayüzü (API) hizmetlerinin başlatıldığını duyurdu. Ayrıca belirteç sözleşmelerini dağıtma ve ardından belirteçleri basma, aktarma veya yakma yeteneğini de içerirler.

Blockchain altyapı sağlayıcısı ateş blokları Forbes’un bildirdiğine göre, müşterilerin kripto borsalarına, NFT pazarlarına ve diğer merkezi olmayan uygulamalara birden fazla ağ üzerinden erişmeleri için bir geliştirici araçları paketi ve bir portal başlattı. Sözde Web3 Motoru ayrıca rapora göre saklama hizmetleri, hazine yönetimi, risk azaltma araçları ve beyaz listeye alma, para basma, yakma ve NFT transferini yönetmek için bir tokenizasyon mekanizması içerir.

Zincirler arası mesajlaşma protokolü Solucan deliği Blockchain Algorand (ALGO) için destek başlattı. Bu, Algorand kullanıcılarının protokollerini Wormhole ekosisteminin bir parçası olan diğer blok zinciri sistemleri arasında ücret ödemeden taşımasını sağlayacak.

Yatırım haberleri

komisyoncu-bayi Vaha Profesyoneli A Serisi turda 27 milyon USD topladığını söyledi. Bu finansman, üst düzey yönetim ekibini oluşturarak, küresel iş geliştirmeyi genişleterek, teknoloji platformunu yeni gelir akışları yoluyla küresel olarak ölçeklendirerek ve tamamlayıcı blok zincir teknolojilerini ekleyerek sürekli büyümeyi desteklemek için kullanılacaktır.

Merkezi olmayan özerk organizasyon (DAO) topluluk yönetimi platformu Yaygın 250 milyon ABD Doları değerinde bir ağ değerlemesinde 20 milyon ABD Doları artırdığını söyledi. Şu anda en dikkate değer kripto projeleri de dahil olmak üzere 500 aktif topluluğa katılan 60.000’den fazla aktif kullanıcıya sahip. dYdX, eksen sonsuz, YAKIN, solana, Çokgenve diğerleri” diye eklediler.

Merkezi olmayan sosyal grafik protokolü Siber Bağlantı liderliğindeki A Serisi fonlama turunda 15 milyon USD topladığını duyurdu. Animoca Markaları ve Sky9 Başkenti. Proje, protokolünü daha da geliştirmek, ekibe yeni üyeler eklemek ve çeşitli Web3 projelerine katılmak için kaynakları kullanacak.

Hazine yönetim platformu madeni para kaydırma liderliğindeki A Serisi fonlama turunda 15 milyon ABD doları topladı Kaplan Küresel. Ayrıca, geliştirmedeki bir sonraki adım olarak çok zincirli bir hazineyi duyurdular.

DeFi haberleri

finansal bilgi şirketi S&P Küresel şirketin yatırımcılar için merkezi olmayan piyasa çerçevesini oluşturmaya yardımcı olmak için bir DeFi strateji grubu oluşturduğunu söyledi. Ekip, hem geleneksel finans hem de DeFi müşterileri için S&P’nin analitik ve risk değerlendirme yeteneklerini geliştirmeyi hedefliyor.

madencilik haberleri

Bitcoin (BTC) madenci Stronghold Dijital ilk çeyrek gelirleri, bir önceki yılın aynı çeyreğine göre %656 artarak 28,7 milyon ABD doları olarak bildirdi. 2022’nin ilk çeyreğine ilişkin net zarar, bir önceki yılın aynı çeyreğine ilişkin 200.000 ABD doları net zarara kıyasla 32,3 milyon ABD doları oldu.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *