«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. SiGMA Toronto’nun iGaming Endüstrisinin Geleceğine Açılan Kapı Olmasının 5 Nedeni

SiGMA Toronto’nun iGaming Endüstrisinin Geleceğine Açılan Kapı Olmasının 5 Nedeni

sigma-americas-banner-2-1.jpg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

SiGMA’nın ağının tutkulu ve deneyimli uzun vadeli operatörlerden oluşan nesilleri kapsamasının ötesinde, zirve, daha geniş SiGMA ailesine katılmayı ilk kez planlayan girişimci delegeler için masaya bir dizi önemli fayda getiriyor.

5.) Gelişen teknoloji ve iGaming arasındaki kesişme

SiGMA esas olarak iGaming ve kara tabanlı kumar sektörlerine odaklanırken, SiGMA fuarı Grubun diğer iki dikeyine paralel olarak gerçekleşir; en AIBC Zirvesi ve Ortak Grand Slam.

Bunlardan ilki, gelişmekte olan teknoloji alanındaki teknoloji uzmanları, yatırımcılar, girişimciler ve yenilikçiler için dünya çapında saygın bir merkez ve bağlantı noktasıdır. Bu, Blockchain, NFT, Kuantum Hesaplama, Yapay Zeka ve Kripto alanlarındaki en iyi ve en parlakların Toronto’da önde ve mevcut olacağı anlamına gelir. Metaverse alanına yaptığı son genişleme, girişimlerini daha önce hiç görülmemiş şekillerde büyütmek isteyen operatörler için potansiyel olarak ömür boyu bir kez fırsat yarattı.

Affiliate Grand Slam, dijital pazarlama alanının düşünce liderlerini ve öncülerini bir araya getiriyor. SEO gurularından önde gelen dönüşüm optimize edicilere kadar, Summit’in çok sayıda etkileyici ve bağlı kuruluşu, uluslararası sahnede iz bırakmak isteyen herhangi bir kumar firmasının profilini güçlendirme potansiyeline sahiptir.

SiGMA Grubu’nun bu üç sütunu birbirine paralel olarak sergileniyor ve delegelerimize modern ve geleceğin ekonomilerinin en dinamik ve güçlü sektörlerinden bazılarıyla karşılaşma ve çapraz tozlaşma için benzersiz fırsatlar sunuyor.

Mart 2022’de SiGMA Dubai, tüm hesaplara göre büyük bir başarı.

4.) Ontario: Doğru yer, doğru zaman

Zirveler daha iyi bir yer veya daha iyi bir zaman seçemezdi. Bölgedeki tüm endüstrinin kapılarını açacak olan Bill C-218’in geçişi göz önüne alındığında, SiGMA America’nın Haziran ayındaki açılışı, Ontario’da yalnızca 90 günlük düzenlenmiş operasyonlar içinde bu endüstri için zemin hazırlamasına izin verecek. Bu, yeni ortaya çıkmakta olan düzenlenmiş bir endüstrinin hareket ettiricilerinin ve sarsıcılarının fuarda önde ve merkezde olacağı ve daha hırslı delegelerimizin sürekli büyüyen bir sektöre erken yatırım yapmasına izin vereceği anlamına geliyor.

Bu büyüyen yenilikçiler ağının kalbinde Ontario, geleceğin endüstrisini şekillendirecek bir sütun olarak duruyor. Eyalet, Ontario pazarında operatör statüsü için lisans alma sürecinde olan tahmini 40 şirket ile endüstri nüfusunun ve pazarının yaklaşık yüzde 40’ını temsil ediyor. Bu, şimdi her girişimci delegenin kendilerini eylemin merkezine yerleştirmesi için uygun bir zaman yapıyor.

Toronto iToplantısı
Sektörün önde gelen isimlerinden bazılarının görüşmek üzere buluştuğu bir SiGMA Toronto iGathering.

3.) SiGMA Toronto: Sermaye artırmak ve yatırım yapmak için bir yer

Sermaye, hem iddialı planlarını gerçeğe dönüştürmek isteyen girişimciler hem de geleceğin ekonomisinin bir parçası olmak isteyen yatırımcılar için dünyayı döndürüyor. Bir bütün olarak SiGMA Grubunun kalbinde, yeni kurulan şirketlere ve yatırımlara karşı derin bir sevgi ve takdir vardır, vizyonerleri dünyaya damgasını vuracak yakıtla güçlendirirken aynı zamanda geniş yatırımcı ağımıza geniş bir potansiyel tek boynuzlu at portföyü sunar. finansal geleceklerini güçlendirmek.

SiGMA, yalnızca iş eşlemenizi karşılamak için değil, aynı zamanda sermaye yatırımı için çeşitli fırsatlara katılmak için de bir yerdir. bu SiGMA-AGS Sahası Yüzlerce start-up’ın 500.000 $’a varan öz sermaye yatırımı ve şanslı kazananımızın eve götürme ödülü olan bir dizi başka avantajla fikirlerini bir yatırımcı paneline sunma şansı için rekabet etmesine izin verin.

Oyun, e-spor, blok zinciri, fintech, psychedelics ve çok daha fazlasında öncü yatırımlar konusunda uzmanlaşmış Ikigai Ventures gibi çeşitli risk sermayesi firmalarının temsilcileriyle de tanışabilirsiniz. Bunun ötesinde, yatırımcıların ve ortakların katıksız mevcudiyeti, SiGMA Americas’ın işinizi satmak veya bir sonraki para kazanma aracınızı almak için bulunmanız gereken yer olacağı anlamına gelir!

2.) Geleceğin iGaming iş gücüyle tanışın

Gelişmekte olan bir endüstrinin ihtiyaçlarını anlayarak, doğru insanlarla tanışmanın ve işe almanın potansiyel bir tek boynuzlu atı nasıl yaratabileceğini veya kırabileceğini biliyoruz. Küresel durum böyleyken, zor zamanlarda doğru personeli bulmanın imkansıza yakın olduğunu da anlıyoruz. Şans eseri, SiGMA Americas imkansızı mümkün kılmayı planlıyor!

SiGMA Kariyer Fuarımız, küçük ve büyük firmalara, kendi büyümelerini hızlandırmak için pazarlama, uyumluluk, düzenleme, AML, KYC ve satış sektörlerinde en iyi ve en parlak kişileri işe alma fırsatı sağlayacaktır. Yaklaşan Büyük İstifa ile, en iyi yeteneğe erişmek için şu andan daha iyi bir zaman olmayabilir. Siz yapmazsanız, rakipleriniz yapabilir!

1.) SiGMA Toronto: Ağ oluşturmayı bir sanat formuna yükseltmek

Son olarak, SiGMA sadece taşıyıcılar ve çalkalayıcılarla tanışmak için değil, aynı zamanda hayatınızın zamanını geçirmek için de yer olarak bilinir! iGathering yemeklerinden ağ içeceklerine kadar, delegelerimiz girişimlerini aya ve ötesine taşıyabilecek operatörler, pazarlamacılar, yenilikçiler ve teknoloji guruları ile tanışmak için dünyadaki tüm fırsatlara sahip olacaklar.

iGaming’in geleceğinin bir parçası olmaktan heyecan duyuyor musunuz? Şimdi üye Ol harekete geçmek için.

Için bize katıl SiGMA Amerika – Toronto:

Toronto, SiGMA’nın Kuzey Amerika’daki büyümesi için mükemmel bir merkezdir ve onu bölgede kara tabanlı, iGaming, spor bahisleri ve daha fazlasıyla ilgili ağ oluşturma ve iş geliştirme bağlantı noktası haline getirir. Devasa bir iGaming endüstrisine ev sahipliği yapan Toronto, SiGMA Group’un kıtanın endüstri öncülerini 3 günlük ağ oluşturma, atölye çalışmaları ve ödüller için bir araya getirme girişimine ev sahipliği yapacak. Sponsorluk ve konuşma fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek veya etkinliğe katılma hakkında bilgi almak için lütfen Sophie ile iletişime geçin. [email protected]

Özel: Kodu kullanarak tüm bilet türlerinde %25 indirim kazanın KriptoHaberler25

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *