«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Smart Token Labs’ten Brand Connector: markaları ve NFT’leri birbirine bağlama

Smart Token Labs’ten Brand Connector: markaları ve NFT’leri birbirine bağlama

stl-bc-3-1655493158ucbsjjp8j4.jpeg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Sidney, Avustralya, 17 Haziran 2022, Chainwire

Web3 açık kaynaklı yazılım geliştirme şirketi Smart Token Labs, bugün en yeni ürünü Brand Connector’ın lansmanını duyurdu. Türünün ilk örneği olan çözüm, herhangi bir web sitesinin herhangi bir NFT koleksiyonunu, türevini veya madeni parayı tanımasını ve bunlarla etkileşime girmesini sağlar. Brand Connector ile Web2 markaları, NFT’leri web sitelerine veya sadakat programlarına entegre ederek içeriği, ödülleri ve teklifleri özelleştirebilir.

Smart Token Labs Kurucu Ortağı ve CEO’su Victor Zhang, “Brand Connector, NFT entegrasyonlarını veya aktivasyonlarını keşfetmek isteyen yenilikçi markalara yardımcı oluyor” dedi. “Brand Connector, Web3 markaları ve NFT koleksiyonları için bir aktivasyon köprüsüdür ve web sitelerinin ziyaretçilere dijital cüzdanlarında depolanan tokenlere göre yanıt vermesini sağlar. Brand Connector herhangi bir web sitesine entegre edilebilir, herhangi bir sadakat veya ödül programına bağlanabilir ve herhangi bir jeton, koleksiyon veya türev ile etkileşime girebilir.”

TokenScript tarafından desteklenen Brand Connector, Web2 markalarının NFT koleksiyonlarında ortak olması ve yenilik yapması için açık ve erişilebilir bir Web3 çözümüdür. Yeni ürün, markaların belirteç sahipleri için yüksek değerli, erişilebilir deneyimler aracılığıyla Web3 yeteneklerini Web2’ye getirmesine olanak tanır. Bir Düğüm Paket Ağı (NPN) paketi olarak dağıtılan Brand Connector, marka veya koleksiyondan özel bir yapıya veya dApp’e ihtiyaç duymadan herhangi bir web sitesine bağlanabilir.

Dünyaca ünlü sanatçı Carla Chan, “NFT kampanyam Space Beyond için La Prairie ve Smart Token Labs ile birlikte çalışırken, Brand Connector gibi bir ürünün etkisini ilk elden deneyimledim” dedi. “Space Beyond lansmanı, Ethereum blok zincirinde Brand Connector ile oluşturuldu. Smart Token Labs, NFT lansmanında muazzam bir varlıktı ve sanat eserimizi dünyanın her yerinden tüketicilere ulaştırmak için birinci sınıf bilgiyle bizi destekledi.”

Smart Token Labs hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Brand Connector’ı keşfetmek için şu adresi ziyaret edin: https://brandconnector.tokenscript.org.
Smart Token Labs’ı takip edin heyecan veya Githubve sohbete katılın Telgraf ve anlaşmazlık.

Akıllı Simge Laboratuvarları hakkında:

Smart Token Labs, tokenize edilmiş bir gelecek için yeni bir standart yaratıyor. 2017’den beri, bu geleceğe iki temel köprü kuruyor: Akıllı belirteçler için bir süper kullanıcı aracısı olan AlphaWallet ve belirteç oluşturulabilirliği için akıllı belirteç arabirimi TokenScript. TokenScript, NFT’ler, PlayFi, DeFi, meta veri tabanı ve tüm Web3 spektrumu genelinde kullanım durumları için şekillendirilebilir akıllı belirteçler oluşturmaya yönelik belirteç merkezli bir çerçevedir.

Kişiler

Pazarlama Şefi

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *