«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Son 7 Günde MEXC Global’de Öne Çıkan 10 Proje

Son 7 Günde MEXC Global’de Öne Çıkan 10 Proje

m4-1-768x432 (1)

MEXC’nin spot alım satım, ETF alım satım ve vadeli işlemlere ilişkin genel işlem verileri incelendiğinde, en popüler ana akım tokenler BTC, ETH, XRP, MATIC, SOL olarak sıralanabilir. Diğer öne çıkan tokenler AZY, SWP, RVLT, SLG, TSUKA, AZERO, SHIB, LOVELY, SHIT ve MX olarak belirlendi.

1.

Amazy (AZY) iki ana kursa sahip bir kripto fitness uygulamasıdır. NFT sneaker’ları veren Hareket Et Kazan tarzıyla sağlıklı bir yaşam tarzı fikrini birleştireren ve aynı anda kazanç sağlayan bir projedir. Proje, sağlıklı bir yaşam tarzına odaklanan Amazy Realverse adlı bir ekosistem olmaya odaklanıyor. Proje, toplamda yaklaşık bin takipçisi olan ünlüler ve spor yıldızları da dahil olmak üzere 350’den fazla influencer tarafından desteklenmektedir. Token, geçen hafta MEXC’de listelendiğinden bu yana en yüksek getiri oranı olan %1760’a ulaştı.

2.

StepWatch(SWP), NFT Hareket Et Kazan ve sosyal ağ öğelerini içeren bir Web3 fitness ve sağlık izleme mobil uygulamasıdır. StepWatch 17 Mayıs 2022 tarihinde piyasaya sürüldü. Kullanıcıların yürüyüş, koşu ve spor salonunu kullanarak ödül kazanabilecekleri bir platformdur. Kullanıcıların platforma katılmak veya NFT saati satın almak için öncelikle ücretsiz saate ihtiyacı vardır. Yürüme, koşma ve fiziksel egzersiz, daha sonra platformda kripto para ve diğer NFT’leri almalarını sağlar. Kazanılan öğeler, platform içi etkinlikler için kullanılabilecek ve platformda takas edilebilecektir.

StepWatch kısa süre önce Sunmiya Club, Game Tree (Black Squad Classic NFT), TOXIC APE ve Polygon Studios ile bazı stratejik ortaklıklar kurdu.

3.

Revolt 2 Earn (RVLT), CULT DAO’nun ilk ekosistem tokenidir ve Polygon ağı üzerinde %0,4 vergilendirmeyle Polygon POS tokeni olmak hedefiyle kurulmuştur.

4.

Land Of Conquest (SLG), Wasteland Dünya Savaşına dayanan yepyeni bir zincir üstü NFT büyük ölçekli SLG çevrimiçi oyunudur. Yeni (oyna kazan) ekonomik modeline sahip bir oyundur. Platform, DAO, NFT ve DeFi entegrasyonunda yenilikler yapmış ve SLG’nin stratejik oynanabilirliği de oyuna yeni bir canlılık kazandırmıştır.

Land Of Conquest, Huobi Ventures tarafından yönetilen bir yatırım aldı, ardından Mirana Ventures, New Start Ventures, PopFun, CCV, C300, KXNUMX Ventures, NGC Ventures ve CryptoPhd devamında projeye yatırım yaptı.

5.

Dejitaru Tsuka (TSUKA), meditasyon, yansıma ve araştırma merkezli merkeziyetsiz bir topluluktur. Tsuka, felsefi, rahatlatıcı ve manevi fikirlerin incelenmesi yoluyla topluluk duyarlılığının olumlu gelişimini teşvik eder.

6.

Aleph Zero (AZERO), anlık kesinliği olan, gizliliği artıran, Hisse Kanıtı’na dayalı halka açık bir blok zinciridir. Kurumsal kullanıma hazır, yüksek performanslı ağ, eş denetimli ve ACM konferansında sunulan Yönlendirilmiş Döngüsel Olmayan Grafik (DAG) tabanlı yeni fikir birliği protokolü üzerine kurulmuştur. Aleph Zero, DAG’i aracı veri yapısı olarak kullanır. Yine de, blok zinciri olarak sınıflandırılabilir. Aleph Zero, bugüne kadar sürekli gelişip Substrate yığınıyla bütünleşme ve ekibi genişletme amacıyla 15 milyon dolar topladı.

7.

Shiba Inu(SHIB), 2020 Ağustos ayında “Ryoshi” takma adı altında anonim olarak oluşturulmuş bir meme tokenidir. Bu meme tokeni, Elon Musk ve Vitalik Buterin gibi kişiliklerin manşetleri ve tweetleriyle eşleştirilen yatırımın çekici yüzü tarafından etkilenen yatırımcı topluluğu olarak hızla değer kazandı. Shiba Inu, Dogecoin’in Srypt tabanlı madencilik algoritmasının Ethereum tabanlı karşılığı olmayı hedefliyor.

8. Lovely Inu(LOVELY) tamamen merkeziyetsiz sevgi dolu ve enerjik topluluğuna aittir. Lovely Inu, kriptolar arasındaki en iyi topluluğa GÜVENLİ bir yapı kazandırmak için farklı bakış açılarını memnuniyetle karşılar ve kucaklar. LOVELY’nin misyonu, popüler kripto para kavramlarını ana akıma adapte etmektir. Daha eski, karşılaştırılabilir projelerden farklı olarak LOVELY, sahiplerine kesintisiz getiri, NFT’ler, merkeziyetsiz borsalar ve daha fazla yeni nesil kavramlarını tanıtır.

9.

ShitCoin (SHIT), yeni oynanışa sahip topluluk etkin noktası NFT’sidir. Birkaç gün üst üste Opensea’nın liderlik sıralamasında ilk 10’da yer aldı. İçeriği tam olarak palavra olarak adlandırılabilir. Temel konsepti, öncülleri BAYC ve Azuki’ye meydan okumaktır: Her şey palavra. ShitCoin, piyasadan duyduğu memnuniyetsizliği alaycı bir şekilde ifade etti ve piyasaya sürülmesi kripto piyasası ve kullanıcıları arasında büyük bir duygusal yankı uyandırdı.

ShitCoin ekibi, bir hafta içinde fiyat ve işlem hacmi açısından OpenSea’deki ilk üç NFT arasında yer almak için mükemmel bir pazarlama ve yol haritası stratejilerinden faydalandı. Yönetim tokeni, SHIT’in toplam 100 trilyonlu arzı bulunmaktadır, bunun 39.05 trilyonu airdrop olarak gönderilecektir, 25 trilyonu Vitalik cüzdan adresine aktarılacaktır. ShitCoin (SHIT), MEXC’de listelendikten sonra 3. günde %1488 ile en yüksek kazancını elde etti ve piyasada büyük ilgi gördü.

7.

Ethereum (ETH), Vitalik Buterin tarafından oluşturulan merkeziyetsiz açık kaynaklı bir blok zinciri sistemidir. Akıllı sözleşmelerin ve Dapp’lerin çalışmasına izin verir. İkinci yüksek piyasa değeri varlığı olan ETH, 2.0 ağ yükseltmesi, 2022’de odak noktası haline geldi. Ethereum, Ethereum 2.0 güncellemesiyle birlikte hisse kanıtına (PoS) geçecek. Ağ yükseltmesi, sadece altyapıyı değiştirmekle kalmayacak, aynı zamanda verimliliği de artıracaktır. Ethereum geliştiricilerinin 19 Eylül’de ETH 2.0’ı birleştirmeyi planladıkları bildiriliyor.

MEXC Hakkında

2018 Nisan ayında kurulan MEXC Global, kullanıcılara spot, marjin, kaldıraçlı ETF’ler, türev işlevler ve staking hizmetleri dahil olmak üzere tek noktadan hizmetler sunan 7 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir dijital varlık alım satım platformudur. Ekibin çekirdek üyeleri, uluslararası şirketlerden ve finans şirketlerinden geliyor ve blok zinciri, finans sektörlerinde oldukça fazla deneyime sahip.,

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *