«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Sosyal Medya Devi NFT’leri İkiye Katlarken Meta Metaverse Cüzdanını Geliştiriyor

Sosyal Medya Devi NFT’leri İkiye Katlarken Meta Metaverse Cüzdanını Geliştiriyor

adobestock-romain-talon-1-1.jpg
Kaynak: AdobeStock / Romain TALON

sosyal medya devi Meta şirket NFTs testini genişlettiği ve içerik oluşturucular için yeni özellikler başlattığı için metaverse için bir cüzdan üzerinde çalışıyor. Facebook ve Instagram.

“İdeal olarak, herhangi bir metaverse deneyiminde oturum açabilmeniz ve satın aldığınız her şeyin tam orada olması gerekir. Oraya ulaşmanın uzun bir yolu var, ancak bu tür bir birlikte çalışabilirlik, insanlar için çok daha iyi deneyimler ve içerik oluşturucular için daha büyük fırsatlar sunacaktır. Meta CEO’su Mark Zuckerberg bugün söyledi. Bunu da duyurdu Facebook’ta Ödeme yeniden adlandırıldı Meta Ödeme.

CEO’ya göre, “gelecekte oluşturmak veya satın almak isteyebileceğiniz her türlü dijital öğe olacak” ve “sahiplik kanıtı, özellikle bu öğelerden bazılarını farklı hizmetlerde yanınıza almak istiyorsanız önemli olacak. “

Meta ayrıca, içerik oluşturucuların Facebook ve Instagram’da para kazanma yollarını genişlettiğini ve Abonelikler, Rozetler, Ücretli Çevrimiçi Etkinlikler ve Bülten’den 1 Ocak 2024’e kadar ücret almama taahhüdünü uzattığını duyurdu.

Şirket, Instagram’daki dijital koleksiyon ürünleri testinin artık daha fazla küresel içerik oluşturucu ve “bir avuç ek ülke” tarafından kullanılabileceğini de sözlerine ekledi.

“Yaratıcılar ve koleksiyoncular, daha sonraki bir tarihte seçkin ABD’li içerik oluşturucularla Facebook’ta kullanıma sunmaya başladıktan sonra dijital koleksiyonlarını Facebook ve Instagram’da paylaşabilecekler. Ayrıca yakında SparkAR ile Instagram Stories’de NFT’leri test etmeye başlayacağız.” eklediler.

Şirket, “Metaverse için inşa ederken, web3 teknolojilerine ve NFT’ler gibi dijital koleksiyonlara yatırım yapmak, içerik oluşturuculara uzun vadeli taahhüdümüzün çok önemli bir parçası” dedi.
____
Daha fazla bilgi edin:
– Big Tech, Metaverse Standartlarının Oluşturulmasını ‘Güçlendirmek’ İçin Ellerini Birleştirdi
– Ticari Marka Başvuruları Meta’nın Kripto Platformunu Başlatmasını Öneriyor

– Meta, Metaverse ‘Dijital Varlık’ Satışları için ‘Araçları’ Test Etmeye Başladı
– Kripto Para Birimi Olmayan Sanal Jetonları Tanıtmak İçin Meta – Rapor

– Meta, Adios’un Öleceğini Söyledi – Ama Alıcısı Kendi Tokenini Başlatmak İstiyor
– Kripto Metaverse’e Neden ve Nasıl Hükmedecek?

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *