«
 1. Anasayfa
 2. Altcoin
 3. STEED, P2PB2B’de Token Satışı Gerçekleştiriyor

STEED, P2PB2B’de Token Satışı Gerçekleştiriyor

image-1.jpg

Feragatname: Aşağıdaki metin, aşağıdakilerin parçası olmayan bir basın bültenidir. Cryptonews.com Editoryal içerik.

bu STEED için token satış oturumu P2PB2B borsasında çoktan başladı.

Jetonlar, proje topluluğuna katılmanın yanı sıra 7 Ağustos’a kadar satın alınabilir. Token satışını P2PB2B borsasında bir liste takip edecek. Bu arada, işte projenin kısa bir açıklaması.

STEED: Ne var?

$STEED platformdaki yerel belirteçtir ve teşvik, yönetişim ve işlemler için kullanılan şeydir. Nane ve deflasyon özelliklerine sahip bir ERC-20 jetonu. Belirteç yakma stratejisinin değerini artırmak için belirtecin belirli bir yüzdesi dolaşımdan deflasyona çıkarılır.

Onu benzersiz yapan nedir?

Her şey özelliklerle ve kullanıcıların protokollerinin likiditesinden etkilenip etkilenmedikleri ile ilgilidir. Temel olarak, $STEED özelliklere erişmenin anahtarıdır. İşte bazı avantajlar ve yardımcı programlar:

 • Tüm kararlı belirteç ürünleri, $STEED belirteçleri olan platform üyelerine sunulacak. Binicilik etkinlikleri, sergiler, ürün alımları vb. içerir;
 • Platform kullanıcılarının ve topluluk üyelerinin işlem yapmasını sağlar;
 • $STEED token sahipleri platform yönetimine katılabilir;
 • Ödüller ve teşvikler;
 • $STEED meta veri tabanındaki at çiftlikleri ve üreme ahırları;
 • NFT ile at ve ahır eşyası satın almak;
 • Binicilik oyunları.

$STEED’de geliştirme ekibi, sahiplerin, kullanıcıların ve topluluk üyelerinin avantajlardan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olacak birkaç özellik düşündü. $STEED’in ana özellikleri şunlardır:

 1. NFT Pazar Yeri. $STEED, atların ve ahır eşyalarının NFT’lerini bulabileceğiniz, toplayabileceğiniz ve takas edebileceğiniz bir NFT pazarına sahiptir;
 2. STEEDtv Metaverse. Üyeler ve kullanıcılar, bir metaverse’de NFT at çiftlikleri ve üreme ahırları satın alabilir ve ardından dijital atlarını platformda yetiştirip yetiştirebilirler. Sahipler ayrıca kira kazanırken at çiftliklerini ve ahırlarını kiralayabilir veya kiralayabilirler;
 3. Dijital Gerçeklik Deneyimi. $STEED sahipleri, NFT Marketplace’te listelenen ata binme ve tadını sonuna kadar çıkarma şansına sahip olacak, yarışta karakter olacak;
 4. Dünya Çapında At İstasyonları. $STEED, uzun vadeli gelecek projelerimizin bir parçası olarak tüm dünyada at istasyonları oluşturmayı hedefliyor. Sahiplerin ata binebilmesi için birden fazla yerde gerçek hayattaki at yarışı etkinlikleri olacak. Ride4far, diğerlerinin yanı sıra istasyonları kolaylaştıracak.

Kulağa ilginç geliyor mu? Katılmak $STEED token satışı şimdi ve topluluk yaşamına katılın! Ayrıca $STEED’i sosyal medyada takip etmeyi unutmayın:

▪️ Web sitesi: steedtoken.net/
▪️ Twitter: twitter.com/Steed_token
▪️ Telgraf Grubu: t.me/+Tndt7W_ab0M2MTE0

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *