«
 1. Anasayfa
 2. Altcoin
 3. ‘Stres’ Altındaki Bitcoin Madencileri, Euro’nun Satın Alma Gücü Düşüyor, BTC’nin Ötesinde Sadakat + Daha Fazla Haber

‘Stres’ Altındaki Bitcoin Madencileri, Euro’nun Satın Alma Gücü Düşüyor, BTC’nin Ötesinde Sadakat + Daha Fazla Haber

4045455a66-media-library-original-900-600-media-library-original-900-600.jpg
Kaynak: Adobe/agnormark

Günümüzün kripto haberlerinin radarı altında uçuşan hikayeleri araştırarak, kripto varlık ve blok zinciri ile ilgili haberlerin günlük, küçük bir özetini alın.

__________

madencilik haberleri

 • Luxor Mining İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Alex Brammer, Wired’e verdiği demeçte, Bitcoin (BTC) madencilik endüstrisinde şu anda BTC fiyatı düştüğü ve elektrik fiyatı arttıkça “birçok stres işareti” var. “Önümüzdeki 12 ila 18 ay içinde, hangi şirketlerin gerçekten iyi çalıştığına, operasyonel olarak verimli olduğuna ve sağlıklı borç seviyelerine sahip olduğuna dair kanıtlar ortaya çıkacak” dedi. Bu arada, ona göre, halka açık madencilik şirketleri artık ASIC’lerini defter değerinin altında satmaya çalışıyor.

ekonomi haberleri

 • Euro bölgesi için Mayıs 2022 için yıllık enflasyonun, Nisan ayındaki %7,4’ten %8,1 civarında olması bekleniyor. EurostatAvrupa Birliği İstatistik Ofisi.

kariyer haberleri

 • Fidelity Dijital Varlık Hizmetleriyatırım planlama hizmetleri firmasının bir yan kuruluşu Sadakat YatırımlarıWall Street Journal’a göre, Bitcoin’in ötesindeki kripto varlıklara yönelik hizmetleri desteklemek için dijital altyapı oluşturmak üzere 110 teknoloji çalışanı işe almayı planlıyor. Bağlı kuruluşun ayrıca 100 müşteri hizmetleri uzmanı eklemeyi planladığını söylediler.
 • Dijital varlık ve kripto teknolojisi sağlayıcısı ateş blokları İngiltere Merkez Bankası’nın eski Fintech Başkanı Varun Paul’u yeni Merkez Bankacılığı Dijital Para Birimi (CBDC) ve Piyasa Altyapısı Direktörü olarak atadı.

Yönetmelik haberleri

 • bu Basel Komitesi, bankaların ihtiyatlı düzenlemesi için birincil küresel standart belirleyici, ihtiyatlı muameleyi bu yılın sonuna doğru tamamlamak amacıyla, önümüzdeki ay bankaların kripto varlık risklerinin ihtiyatlı muamelesi hakkında başka bir istişare belgesi yayınlamayı planladığını söyledi. . “Son gelişmeler, kripto varlıklardan kaynaklanan riskleri azaltmak için küresel bir minimum ihtiyati çerçeveye sahip olmanın önemini daha da vurguladı” dedi.

Stabilcoin haberleri

 • Stablecoin veren kuruluş ip (USDT), rezervlerinin bir kısmını küçük bir Bahamalar bankasında tuttu. Sermaye BirliğiFinancial Times, konuyla ilgili bilgisi açıklanmayan kişilere atıfta bulunarak bildirdi. Şirket daha önce USDT’yi destekleyen varlıkları tam olarak nerede tuttuğunu açıklamayı reddetmiş ve finansal ortakları hakkında bilgi vermek zorunda olmadıklarını belirtmişti.
 • Birleşik Krallık hükümeti, durağan koin sahibi yatırımcıların riskini azaltmak için bir stratejiyi ana hatlarıyla belirten bir istişare belgesi yayınladı ve mevcut mevzuatın İngiltere bankası Başarısız olan stablecoin ihraççıları ile iflas düzenlemelerini denetlemek için yöneticiler atama yetkisi.

Yatırım haberleri

 • Araştırma firmasına göre, Mayıs 2022’de BTC’nin tüm dijital varlık yatırım ürünlerinde yönetim altındaki varlıkları (AUM) %27 düşerek 24 milyar ABD dolarına düşerken, Nisan ayındaki %68’den şu anda toplam AUM’un %70’inde olan pazar payı biraz arttı. KriptoKarşılaştırma. Bu arada, ethereum’un (ETH) AUM’si %34 düşüşle 8.52 milyar USD’ye geriledi.
 • Anında yerleşim ağı İlk Dijital liderliğindeki bir turda 20 milyon USD topladı nogle ve Kenetik Sermaye. Finansman turunun bir kısmı, Singapur, İngiltere ve Kanada’ya küresel genişlemelerinin yanı sıra özel sermaye ve dijital varlıklar için ikincil bir pazarın geliştirilmesine yönelik olacaklarını da eklediler.

evlat edinme haberleri

 • bu Singapur Para Otoritesi (MAS) başladığını duyurdu Proje Muhafızı finansal kurumlarla ortaklaşa varlık tokenizasyonunun arkasındaki potansiyeli keşfetmeyi amaçlayan DBS Bank Ltd. ve JP Morgan, ve dijital piyasalar altyapı operatörü pazar düğümü. Katılım, gerekli düzenleyici onaylara tabidir. Pilot, akıllı sözleşmelerin yürütülmesi yoluyla halka açık bir blok zinciri tabanlı ağ üzerinde güvenli borçlanma ve borç verme işlemini gerçekleştirmeyi amaçlıyor.
 • bu Amerika Bankası (BoA), bankanın CEO’su Brian T. Moynihan, Yahoo Finance’e göre sektörden çıkmakla bir şey kaybetmediklerini fark eder etmez kripto sektörüne geçmeyecek. Bankanın sıkı bir şekilde düzenlendiğini ve bunun kriptoya yönelik her şey dahil bir manevrayı önlediğini söyledi.
 • Kurumsal dijital varlık saklama ve ticaret çözümleri sağlayıcısı bakır.com üyeliğinin onaylandığını duyurdu. İsviçre Finansal Hizmetler Standartları Birliği (VQF) Zug’daki İsviçre kuruluşu aracılığıyla.

CBDC haberleri

 • Çin’in Shenzhen şehri, yerel hizmet devi aracılığıyla 30 milyon CNY (4,5 milyon USD) değerinde e-CNY kuponları dağıtacak meituan. South China Morning Post’a göre, kayıtlı vatandaşlar Perşembe günü açıklanacak sonuçlarla bir tür piyango ile çekilecek.

değişim haberleri

 • kapı.io 9. yaş gününü, “Gateway to Crypto” sloganı, yeni renk şeması ve yeni logonun yanı sıra mobil uygulamasının lite versiyonu ile birlikte yeni bir marka kimliği ile kutladığını duyurdu. Mini Uygulama.

DeFi haberleri

 • DeFi projesi Kava DeFi projesiyle güçlerini birleştirdiğini duyurdu Suşi (SUSHI), iki tarafın toplam 14 milyon ABD doları tutarında teşvik için 90 gün içinde 7 milyon ABD dolarına kadar tahsis edeceğini görecek.

NFT haberleri

 • Lüks marka Prada adlı ilk solo NFT düşüşünü duyurdu. Zaman Kapsülü NFT Koleksiyonu24 saat boyunca her ayın ilk Perşembe günü gerçekleşecek ve web sitelerinde çok sınırlı miktarlarda ve belirli pazarlarda özel bir ürün sunacak aylık çevrimiçi bir etkinliktir.

oyun haberleri

 • lenf bu yılın başlarında bir güvenlik olayının ardından eski Lympo yardımcı program belirteci LMT’nin yerini alması amaçlanan yeni bir ERC-20 belirteci olan SPORT belirtecinin piyasaya sürüldüğünü ve satranç devi Magnus ile işbirliği içinde yaklaşmakta olan basketbol menajeri ve büyü satranç oyunlarına SPORT belirteci entegrasyonunu duyurdu. Carlsen ve ekibi.
Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *