«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. SWU Enerji Yönetimi Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor

SWU Enerji Yönetimi Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor

swu-une-media-library-original-1280-720.jpeg

Feragatname: Aşağıdaki metin, bir parçası olmayan bir advertorial makaledir. Cryptonews.com Editoryal içerik.

Enerji ile ilgili konular, mevcut ekonomik ve politik tartışmaların merkezinde yer almaktadır. Fosil yakıtların artan kıtlığı ve alternatif enerji kaynaklarının geliştirilmesi, önümüzdeki on yıllarda büyük değişikliklere yol açması beklenen kısıtlamalar yaratıyor.

Blockchain, birçok profesyonel tarafından enerji endüstrisi sektöründe gerçek bir devrimi tetikleyebilecek yıkıcı bir teknoloji olarak tanınmaktadır. Blockchain tarafından sağlanan şeffaflık, güven, kontrol ve güvenlik, değer zincirindeki aracıların sayısını ve dolayısıyla işlem maliyetini azaltan temel değerlerdir ve bu özellikle bu sektörle ilgili bir hedeftir.

Bu bağlamda, SWU (Akıllı Dünya Birliği) projesi, enerji harcamalarının yönetimi ve optimizasyonu için referans pazar yeri olma hedefiyle doğdu. Bu ekosistemin üç temel bileşeni, bir enerji pazarı, en SWU jetonu ve SWU DAO.

SWU sunumu hakkındaki makalemizi okuyun.

Bir enerji piyasasının oluşturulması

Proje, enerji sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren bir ekibin uzmanlığından yararlanmaktadır. Sağlık krizi, ekibin şirketin yapısını elden geçirmesi ve SMART DÜNYA BİRLİĞİ (SWU) projesiyle güçlerini birleştirmesi için bir fırsattı. Bu dijital pazarlama platformu, ilkinin yaratılmasının arkasındadır. SWU ödeme kullanımlarını içerecek alternatif operatörlerin Chezswitch ağı. SWU projesi burada durma niyetinde değil ve enerjiye ayrılmış bir pazar yeri yaratarak faaliyetlerini Avrupa ve dünya çapında genişletmeyi planlıyor.

Bu geleceğin pazarı, enerji alım ve yeniden satış operasyonları için tasarlanacak ve sektördeki ana oyuncuları bir araya getirecek: üreticiler, toptancılar, operatörler ve tabii ki tüketiciler. Spot piyasa satış sözleşmelerinin müzakeresine ve profesyoneller için aracılara başvurmadan işlemlerini kolaylaştıracak forward sözleşmelerinin kurulmasına olanak sağlayacaktır.

Tüketiciler için bu yenilik, yine bir aracı ağına ihtiyaç duymadan doğrudan profesyonellerden enerji satın alma imkanı sunuyor. Blockchain teknolojisini kullanarak, tedarik zincirinde tanımlanan tüm süreçler, akıllı sözleşmeler entegre edilerek otomatik hale getirilecek ve böylece işlemlerin yüksek derecede güvenlik ve şeffaflıktan faydalanmasına izin verilecek.

Switch UB Company, enerji sorunlarının çözümüne önemli bir katkı sağlamayı amaçlıyor. Gerçekten de, yeşil enerji kaynaklarının benimsenmesini teşvik etmek için, belirli bir CO2 emisyon düzeyine saygı gösteren üreticileri ödüllendirmek için bir teşvik mekanizması uygulanacaktır. Ayrıca, tüketicilere üreticinin uluslararası standartlara uygunluğunu kontrol etme fırsatı veren yeşil enerji üretimi için bir sertifika sistemi piyasaya sunulacak.

SWU, enerji sektörü için uluslararası bir simge

SWU belirteci, tüm enerji sektörünün tedarik zincirinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır: elektrik, gaz, telefon, su ve fosil yakıtlar. SWU çok amaçlı, çok zincirli bir simgedir: hem bir ödeme aracı hem de birden fazla blok zincirinde dolaşabilen bir ödül simgesidir.

SWU’nun bir ödeme çözümü olarak etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak için bir dizi önlem uygulandı: ilk olarak, belirteç 1 Ağustos’tan itibaren listelenecek. bitmart (bir CEX) ve KrepTakas (bir DEX). Ayrıca, telefon/enerji operatörü Chezswitch.fr’nin (ETH, BTC ve USDC) web sitesinde kripto para birimlerinde ödemeler yapılabilecek. Coinbase Ticareti, SWU’daki fatura ödemeleri ise şirket içi bir çözüm aracılığıyla gerçekleştirilebilir. Yeni teknolojilerin entegrasyonu burada bitmiyor, çünkü Chezswitch yakında kendisini metaverse’de kuran ilk enerji operatörü olacak: tarihinde bir ilk mağaza açılacak. merkezsiz, ve şimdiden bir arsa satın alındı bloktopya.

SWU bu nedenle bu yeşil enerji katılımcı finansman ekosisteminin kilit unsuru olacaktır: SWU jetonları, enerji üreticileri, tüketiciler veya tedarikçiler olsun, zincirdeki tüm aktörlere dağıtılacaktır. Herkesin SWU sayısını ve jetonlarını yerleştirmek istedikleri zaman dilimini (ay sayısı) seçebileceği platformda stake’in konuşlandırılmasıyla başka bir teşvik sistemi de kurulacak.

Yönetişimi yönlendirmek için bir araç olarak bir DAO

Yukarıda bahsedildiği gibi, SWU projesinin hedeflerinden biri, katılımcı bir finansman mekanizması aracılığıyla yeşil enerji kullanımını teşvik etmektir. Bu amaçla, bir yapı şeklinde bir DAO (Merkezi Olmayan Özerk Kuruluş) bir yönetişim organı olarak kurulacaktır. Bir DAO, adından da anlaşılacağı gibi, otomatik ve merkezi olmayan, karar verme gücünü otomatikleştirilmiş bir sistemin ve işbirlikçi bir kolektif sürecin eline vermek üzere tasarlanmıştır. SWU DAO, SWG yönetişim belirteçleri aracılığıyla oylara katılabilecek topluluk üyelerinden oluşacaktır. Finansman almak isteyen kuruluşlar projelerini sunabilecekler ve kaynakların tahsisine ilişkin kararlar ağ aktörlerinin çoğunluğunun oybirliği ile oylanacak.

Enerji endüstrisinde böylesine radikal bir strateji uygulayarak, SWU, enerji faturalarını tek bir jetonla ödemek ve yeşil projeleri finanse etmek gibi tamamen yeni özelliklerle yeşil oyuncular için yeni bir platform olacak. Pek çok varlığıyla SWU projesi, şüphesiz ekonominin kilit bir sektörünün optimizasyonuna ve dönüşümüne katkıda bulunacaktır.

Projenin resmi web sitesini keşfedin: https://www.swu-coin.com
En son proje haberlerini takip edin
– Telegram aracılığıyla: https://t.me/SWUfr
– Twitter aracılığıyla: https://twitter.com/SMARTWORLDUNION
– Facebook aracılığıyla: https://www.facebook.com/switchubcompany

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *