«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. TAG Heuer, Kullanıcıların Akıllı Saatlerinde NFT Görüntülemelerine İzin Verecek

TAG Heuer, Kullanıcıların Akıllı Saatlerinde NFT Görüntülemelerine İzin Verecek

1655392937_s.jpg
Kaynak: Adobe/SYARGEENKA

İsviçreli lüks saatçi Tag Heuer kullanıcıların, değiştirilemez belirteçlerini (NFT’ler) akıllı saatlerinin yüzünde görüntülemelerine olanak tanıyan yeni bir özelliğin tanıtımıyla Web3’ün derinliklerine indi.

Yeni işlev, Tag Heuer Connected Calibre E4 akıllı saatine eklenecek ve mevcut sahipler, ücretsiz bir güncelleme ile bu özellik için destek ekleyebilecekler. ElmaApp Store ve GoogleŞirket, bir blog gönderisinde Play Store’da yer aldı.

Saat yapımcısı, “Doğrulanmış NFT’ler, görüntünün etrafında bir parçacık bulutunun hareket ettiği bir altıgen içinde görüntülenir. Bazı NFT’ler hareketsiz görüntüler ve bazıları animasyonlu GIF’lerdir. TAG Heuer’in saat kadranı, animasyonların sonsuz döngüde olduğu bu biçimleri canlı ayrıntılarla destekleyecektir.” söz konusu.

Şirket, bir kullanıcının eşleştirilmiş bir akıllı telefon aracılığıyla saatine birden fazla NFT aktarabileceğini ve dijital varlıklarını sergilemek için mevcut üç tasarım arasından seçim yapabileceğini ekledi. Ayrıca akıllı saatin yuvarlak ekranına sığmalarını sağlamak için görüntüleri yeniden boyutlandırabilirler.

Kullanıcılar ayrıca cüzdanlara bağlanma ve aşağıdaki gibi tarayıcı cüzdanlarında depolanan NFT’leri görüntüleme seçeneğine sahip olacaklar. metamaske veya Canlı Defter.

Özellikle, saat ustası, aşağıdakiler de dahil olmak üzere popüler NFT projelerinin önemli topluluk üyeleriyle ortaklık kurmuştur. Fored Ape Yat Kulübü (BAYÇ) ve KLON-X.

Bu arada, bu TAG Heuer’in kripto dünyasına ilk dalışı değil. Mayıs ayının ortalarında, LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH) sahibi saatçi, kripto ödeme sağlayıcısı ile ortaklıklarını duyurdu BitPay. Bitcoin (BTC), bitcoin cash (BCH), dogecoin (DOGE), ethereum (ETH), litecoin (LTC), shiba inu (SHIB) ve ayrıca birkaç ABD doları dahil olmak üzere 12 farklı kripto varlığı ödeme seçeneği olarak kabul etmeye başladılar. sabitlenmiş sabit paralar.

____

Daha fazla bilgi edin:
– NFT Pazarı Karışık Sonuçlar Görüyor: Taban Fiyatlar 24 Saatte Düşüyor, Toplam Satışlar Bir Haftada Artıyor
– Ünlü Lüks Marka Gucci, ABD’de Bitcoin ve Ethereum Ödemelerini Kabul Edecek

– Milan Modası, Fendi-Ledger İşbirliğinde Kripto ile Buluştu
– Vogue NFT’leri Moda Dergileri Dünyasına Getiriyor

– ‘Metaverse’de Her Şey Mümkün’: Decentraland’ın Moda Haftası 60+ Tasarımcı, Marka ve Sanatçıyı Çekiyor
– Tokens.com Yaklaşan Moda Bölgesinde 2,8 Milyon ABD Doları Değerinde Sanal Arazi Satın Aldı

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *