«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Tüm Gözler Bu Altcoinlerde: Solana (SOL), Poligon (MATIC) ve Tahterevalli Protokolü (SSW)

Tüm Gözler Bu Altcoinlerde: Solana (SOL), Poligon (MATIC) ve Tahterevalli Protokolü (SSW)

seesaw.jpeg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Paranızı koyabileceğiniz şeyler denizinde, kripto para birimleri, kazançlı yapıları nedeniyle yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Yüksek riskli bir yatırım, dünya çapında pek çok insanın dikkatini çekiyor.

Kripto para kavramına aşina iseniz, muhtemelen Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) gibi kelimeler duymuş veya karşılaşmışsınızdır. Bu iki kripto jetonu, kripto küresinin hakimi oldu. Pazarın %60’ının birleşik üstünlüğüne sahip olduklarından, az ya da çok piyasadaki üstün tokenlerdir.

Bu düşüş, hakimiyetlerinin azalmakta olabileceğini gösterdi. Yatırımcılar için hala güvenli seçenekler olsalar da, güçlerini yavaş yavaş diğer gelişmekte olan tokenlere bırakıyorlar ve bu Altcoinler bir miktar denge kurmak için hızla hareket ediyor.

Solana (SOL), Çokgen (MATIC)ve Tahterevalli Protokolü (SSW) Bu projelerin beklentileri geniş ölçüde olumlu göründüğü ve hissedarların altın kazanmasını sağlayabildiği için, şu anda yatırımlar için mükemmel alternatifler olduklarını kanıtladılar.

Solana (SOL)

Solana (SOL) mutlak bir sansasyon oldu ve meraklılarını defalarca ödüllendirdi. 2021 yılı boyunca, solana %10,000 gibi büyük bir artış gösterdi ve “Ethereum katili” olarak adlandırıldı. 2021 kripto dünyasında başarı gördü ve diğer büyük paraların yanı sıra Solana manşetlere çıktı ve kripto para birimine yatırımı çok daha çekici bir girişim olarak sundu.

Solana’nın akıllı sözleşmesi kıyasla, ağı çok daha verimli, hızlı ve çok uygun maliyetli olduğundan ve tüccarlar arasında düzenli bir kullanım haline geldiğinden, diğerlerinden daha üstündür. Akıllı sözleşmenin işlevselliği, Merkezi Olmayan Finans çözümlerini uygulamasını ve muhtemelen daha iyi, daha hızlı ve daha uygun maliyetli işlemler sunarak Ethereum ağı ile rekabet etmesini sağlayacaktır.

Solana da çeşitlendi ve NFT yoluna girdi ve hızla tanınırlık kazanıyor. NFT platformu Solanart, biraz ilgi topladı ve erişim kolaylığı ve çok uygun ücretleri ile tanınıyor.

Çokgen (MATIC)

Polygon ağının birincil amacı, Ethereum ağının tıkanıklığı ile gelen sorunu çözmek ve çözmektir. Bu durumuda Çokgen (MATIC)katman 2 blok zinciri olarak sınıflandırılır ve merkezi olmayan uygulama geliştiricilerinin kendilerine uygulanan yüksek gaz ücretlerinden (DApp) kaçmalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

Polygon Network’ün daha düşük ücretleri şu şekilde ödenir: MATIK, Polygon Network’ün yerel parası. Ek olarak, NFT’ler Çokgen zincir çok popülerlik kazanıyor. 2021’in başından bu yana işlem sayısı %7000 artarak Haziran 2021’de 8,9 milyona ulaştı.

Tahterevalli Protokolü (SSW)

Tamamen merkezi olmayan, çok zincirli bir DeFi platformu, Tahterevalli Protokolü (SSW) hem kısa hem de uzun vadede kripto para piyasasında devrim yaratmayı hedefliyor. SSW, BNB zincirine katılmanıza ve Ethereum (ETH) ve Çokgen (MATIC) ağlar, kullanıcıların en verimli blok zincirinde işlem yapmalarını sağlar.

Sıklıkla tıkanan Ethereum ağıyla ilgili olarak, bu tokenin akıllı sözleşmesi, BSC’den ETH’ye kadar tüm büyük değişim ağlarını basitçe birbirine bağlayarak çok daha iyi, sorunsuz bir çözüm sağlamayı amaçlamaktadır. Çokgen ve Ethereum. Kullanıcılar yararlanabilecek GB üç ağa da hızlı bir şekilde çapraz bağlantı ve köprü erişimi oluşturmak için belirteçler ve bu, yüksek ücretleri boykot etmeye ve işlemleri önemli ölçüde kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır.

Çözüm

BTC ve ETH güvenli seçenekler ve go-tokenler olsa da, bir paradigma kayması var gibi görünüyor. Altcoinler piyasada kendilerini bir kale olarak kurmak için harekete geçer geçmez, yavaş yavaş değişen bağlılıklar oluşmaya başlayacaktı.

Solana (SOL), Çokgen (MATIC)ve Tahterevalli Protokolü (SSW) izleyecek olanlardır.

Tahterevalli Protokolü hakkında daha fazla bilgi edinin:

Takas: https://swap.seesawprotocol.io/

İnternet sitesi: https://seesawprotocol.io/

Telgraf: https://t.me/SEESAWPROTOCOL

heyecan: https://twitter.com/SEESAWPROTOCOL

Instagram: https://www.instagram.com/seesaw.protocol

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *