«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Ukrayna Kripto Borsasının FC Barcelona Kol Sponsorluk Anlaşmasına Yakın Olduğu Bildirildi

Ukrayna Kripto Borsasının FC Barcelona Kol Sponsorluk Anlaşmasına Yakın Olduğu Bildirildi

540007b9cf.jpg
Kaynak: Adobe/charnsitr

Ukrayna’nın BeyazBIT Kripto borsası, blockchain teknolojisi alanında adının bir platformda yer aldığı ilk firma olabilir. FC Barselona gömlek – bir kol sponsorluğu anlaşmasının tamamlanmak üzere olduğu bildirildi.

Bildirildiği gibi, Barselona’nın büyük kripto borsalarından bir yaklaşımdan kaçındığı bildirildi FTX ve Binance, her ikisi de yeni (2022-2023) sezon öncesinde kulübün ana sponsoru olmayı umuyordu. Kulübün, hamleleri geri çevirme nedenleri olarak düzenleyici endişeleri gösterdiği bildirildi.

Binance, İtalya’nın ana sponsoru olurken Napoli, kripto ile ilgili hiçbir firma, Barselona gibi A listesindeki bir Avrupa futbol devinin forma sponsoru olma adımını atmayı başaramadı. Büyük bir kripto borsasından bir gömlek sponsorluğu teklifinin hala masada olduğu biliniyor. Liverpool FC, İngiltere Premier Ligi. Liverpool’un en büyük rakibi Manchester Unitedtezos (XTZ) ile ortaklık anlaşması var.

Ancak WhiteBIT-Barcelona anlaşması gibi, Tezos anlaşması daha küçük bir anlaşma (yaklaşık 24,3 milyon ABD doları değerinde) ve Red Devils trenini Tezos markalı kıyafetlerle görüyor.

Mundo Deportivo, gazetenin kulüpteki açıklanmayan kaynaklarına göre WhiteBIT anlaşmasının bu hafta gibi erken bir tarihte tamamlanabileceğini bildirdi.

Kulübün maç günü formasının sol kol sponsoru vardır. Bu alan daha önce elektronik ürün sağlayıcısı tarafından işgal edilmişti Bekoancak Katalan kulübü ile 2021’de yapılan yeni bir anlaşma, forma sponsorluk haklarını hariç tuttu.

Hal böyle olunca da boş yer “yoğun” bir “ticari faaliyetin” konusu haline geldi. Ancak son zamanlarda 2022 Eurovision Şarkı Yarışması’nda zafer kazanan Ukraynalı pop hareketi tarafından kazanılan ve daha sonra açık artırmaya çıkarılan kupayı satın aldığında da manşetlere konu olan Ukrayna borsası, Barça’yı “son günlerde harika bir teklif” haline getirdi. Mundo Deportivo, aynı teklifin şimdi de var, diye devam etti, kulübün markalaşma departmanından “yeşil ışık aldı”.

Bunu “en üst düzeyde müzakerelerin” izleyeceği bildiriliyor, ancak tarafların hafta bitmeden “kesinleştirilebilecek” “bir anlaşmaya yakın” olduğu bildiriliyor.

Raporda, kulübün “uluslararası düzenleme eksikliği” nedeniyle polkadot (DOT) protokolünün operatörlerinin bir yaklaşımını zaten geri çevirdiği belirtildi. adlı bir futbol haber servisinden rakip teklif Bir Futbol WhiteBIT için geç bir engel teşkil edebilir ve Türk havayolları ayrıca bir teklifte bulunduğu bildirildi – ikincisi müzakerelerde zaten “arka koltuk aldı”.
____
Daha fazla bilgi edin:
– Brezilya Futbol Santrali São Paulo FC, Taraftarların Bitcoin ve Kripto Kullanarak Bilet Almasına İzin Veriyor
– Chelsea, 24 Milyon ABD Doları Anlaşmayla İlk Kripto Tişört Sponsorunu Ele Geçirdi

– Futbol Taraftar Jetonlarının Yükselişi: Bunlar Nedir ve Onlara Gerçekten İhtiyacımız Var mı?
– Bitso, Futbol Kripto Transferlerinde Her Şeyi Dahil Ediyor, Dünya Kupası Yaklaşımları Olarak LATM’de Sponsorluklar

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *