«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Uluslararası MetaVentures Phuket Zirvesi 7-9 Mayıs 2022’de Tayland’da Yapılacak

Uluslararası MetaVentures Phuket Zirvesi 7-9 Mayıs 2022’de Tayland’da Yapılacak

1024-576-1.jpg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

MetaVentures Metaverse, Digital Art ve NFT’lerin unutulmaz atmosferine kendinizi kaptırabileceğiniz, dijital varlıklar, merkezi olmayan finans, DAO’lar ve farklı Blockchain türleri, jetonlar, DAO’lar dünyasındaki en son gelişmeleri takip edebileceğiniz benzersiz bir etkinliktir. ve Güney Asya’da Mevzuata Uygunluk.

Metaverse odaklı program, Web3/Metaverse dünyasındaki en ilginç yenilikleri tartışmak için uluslararası iş liderlerini, devlet kurumlarını, yatırımcıları, teknik uzmanları ve geliştiricileri bir araya getirecek. NFT’lerin kripto para birimleriyle nasıl yeni bir küresel ekonomi yarattığını ve Metaverse/WEB3 işletmelerinin dünyayı nasıl değiştirdiğini öğrenin.

En ünlü NFT sanatçıları ve koleksiyonerleri eserlerini ve koleksiyonlarını ana sahnedeki ekranlarda sunacaklar. Zirve katılımcıları, yaratıcı ekiplerin kısa süre içerisinde MVP’ler geliştireceği bir hackathon’da yarışabilecek ve kazananlara 50.000 USD’ye varan sponsorluk ödülleri verilecek. Ayrıca Startup ve Metaverse yarışmaları da düzenlenecek. Herkes arkadaş canlısı ve eğlenceli robotlarla tanışma ve sohbet etme ve unutulmaz bir drone gece şovu izleme şansına sahip olacak ve dahası!

saatMetaVentures zirvede herkes mentorlar, yatırımcılar ve ortaklarla bir toplantı rezervasyonu yapabilecek, dersleri dinleyebilecek ve canlı grup tartışmalarına katılabilecek, deneyim alışverişinde bulunabilecek, birinci sınıf hizmetin keyfini çıkarabilecek ve afterparty’de verimli ağlar oluşturabilecek.

VIP misafirler, konuşmacılar ve WEB3 influencerları için MetaVentures ekibi tarafından benzersiz bir yerde düzenlenen bir VIP yemeği ve VIP partisi olacak.

buMetaVenturesZirve, dünyanın Blockchain liderlerini Tayland ve Güneydoğu Asya’daki profesyonel topluluk ve Blockchain liderleriyle birleştiren bir köprü oluşturuyor. Bu, Tayland’da önemli ve benzersiz bir olaydır!

Değerli konuğumuz olarak etkinliğimize katılma fırsatını kaçırmayın!

MetaVentures Organizatörleri:

  • En büyük etkinlik ajansı – Art of Events;
  • Fintech ve blockchain alanında 20 yıldan fazla deneyime sahip blockchain meraklısı ve seri girişimci Mikhail Savchenko;
  • Art of Events CEO’su Alexander Nakhapetov. Uluslararası etkinliklerin tasarımcısı ve girişimci.

Mekan adresi MetaVentures Phuket: 10 Moo 4, Srisoonthorn Road, Cherngtalay, Talang, Phuket 83110 Tayland

Bağlantılarımız:

küresel: www.metaventures.global

Telgraf: https://t.me/metaventuresphuket

Twitter: https://twitter.com/metaventures11?s=21

Facebook: https://www.facebook.com/metaventuresphuket/

Instagram: https://instagram.com/meta.ventures

e-posta: [email protected]

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *