«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Ünlü CEO, 4 Altcoin İçin Tahminlerini Paylaştı: Harikalar!

Ünlü CEO, 4 Altcoin İçin Tahminlerini Paylaştı: Harikalar!

5bbc7b74-21cc-4e08-b512-9b64b4c8d8e1_Bitcoin-vs.-Ethereum-BLOG-1600x800-1

Kripto para yatırma işlemlerine yüksek faiz oranları sunan bir kripto şirketi olan BlockFi’nin CEO’su olan Zac Prince, 2022’de radarındaki 3 ana trendi ve Bitcoin, Ethereum ve diğer 3 altcoin projesi için bakış açısını paylaşıyor. Biz de Kripto burada olarak okuyucularımız için hazırladık.

Ünlü CEO’nun kripto piyasasına bakışı ve harika bulduğu altcoin projeleri

10 milyar dolarlık varlığı yöneten BlockFi’nin CEO’su ve kurucu ortağı Zac Prince, kısa süre önce token’lerden NFT’lere, metaverse’den ve düzenlemeye kadar her şey hakkındaki 2022 kripto görünümünü paylaştı.

Piyasa kırmızı bir denizdeyken, pek çoğu çok yıllı başka bir ‘kripto kışı’ için hazırlanıyor. Mevcut piyasa ortamını nasıl anlamlandırıyorsunuz?

Kripto piyasaları, kalbin zayıflığı için değildir. Evet, değişken olabilir, özellikle de piyasaları 7/24 takip ediyorsanız. Yine de uzaklaştırır ve yıldan yıla performansa bakarsanız, 2020’nin sonundan 2021’in sonuna kadar tek başına Bitcoin’in yaklaşık %60 arttığını göreceksiniz. Bu, Ethereum ve Solana gibi diğer önemli altcoin projeleri için de benzer.

Felsefem basit: ödevini yap ve uzun vadeli düşün.

Tıpkı halka açık piyasalara yatırım yapmayı düşündüğünüzde olduğu gibi, bir karar vermeden önce her zaman şirketi araştırırsınız. Kripto yatırımcıları da aynısını yapmalı. Yatırım yapmakla ilgilendiğiniz kripto varlıklarını araştırın ve zaman içinde başarı için bu Blockchain’lerin temel değerlerine inandığınızdan emin olun. Uzun vadeli düşünürken, çoğu insan trader değildir, bu yüzden genellikle insanların en az birkaç yıl rahatça taşıyabilecekleri şeyleri satın almalarını tavsiye ederim.

Önümüzdeki yıl için piyasa görünümünüz nedir? BTC ve ETH için fiyat tahmini var mı? 2022 için radarınızda yüksek inandırıcı bazı token’ler neler?

2022 için kripto piyasaları konusunda iyimserim. Sektörde bireysel ve kurumsal benimseme konusunda çok fazla ivme var. Bu, sermaye piyasalarındaki muazzam büyümeye ek olarak, ekosistem için destek ve değerli ürünler oluşturan olağanüstü ekipler bulunuyor. Dijital varlıklar, son on yılda en iyi performans gösteren varlıklardan bazıları ve ana akım tüketiciler tarafından benimsenme oranı şimdiden astronomik düzeyde.

2022 için radarımdaki belirli kripto varlıklarına gelince, Bitcoin ve Ethereum gibi mavi çiplerin geleneksel varlık sınıflarına göre inanılmaz derecede iyi performans göstermeye devam edeceğini tahmin ediyorum. Ayrıca, Ethereum’a daha iyi, daha hızlı ve daha ucuz alternatiflerden harika bir performansla gördüğümüz trendin devam etmesini bekliyorum. Bub bakımdan Solana (SOL), Terra (LUNA) ve Avalanche AVAX) bakılması gereken altcoin projeleri.

Bu Facebook güdümlü metaverse patlamasını nasıl görüyorsunuz? Milyonlarca dolara satılan dijital arazi parsellerine ne dersiniz?

Metaverse alanında çok fazla yenilik ve heyecan yaşanıyor ve bu, içerik oluşturucular ve yenilikçiler için özellikle heyecan verici bir zaman.

Neyin sadece bir hype olduğunu ve neyin sürekli benimsenmesini sağlayacağını ve günlük hayatımızın bir parçası haline geleceğini yalnızca zaman gösterecek.

Bir Cevap Yaz

ilayda Çolak Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *