«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Ünlü Uzmandan XRP Davası İle İlgili Kritik Açıklama!

Ünlü Uzmandan XRP Davası İle İlgili Kritik Açıklama!

xrp

Kripto para piyasası 2021’i geride bıraktı ancak 2021’de yaşanan bazı olayların etkisi veya süreci hala geçmiş değil. XRP‘ye 2020’nin son günlerinde açılan ve 2021 boyunca devam eden dava da kesinlikle bunlardan birisi. XRP davası hakkında henüz herhangi bir büyük gelişme yaşanmasa da ünlü bir avukat XRP yatırımcılarının aslında SEC’i çok zorladığını ortaya koydu.

ABD Blockchain Birliği Hukuk Müşaviri ve ünlü kripto para avukatı Jake Chervinsky, XRP ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden dava hakkında konuştu. Chervinsky, XRP yatırımcıları ile Ripple’ın aslında bir noktada çok net olduğunu ve net mesaj verdiğini aktardı. Ünlü avukata göre Ripple cephesi, SEC cephesine büyük bir ders veriyor ve mücadeleyi asla bırakmayacaklarını gösteriyor.

SEC, Ripple’a Diş Geçiremedi

Chervinsky, Ripple‘ın şu an SEC’inin tarihindeki en dişli rakip olduğunu ve Elon Musk’ın bile zamanında SEC’e bu kadar diş geçiremediğini aktardı. Şu an menkul kıymet hukuku konusunda Ripple ile SEC davasının her şeyi belirleyebileceğini ifade eden Chervinksy, Ripple’ın her şey son bulana kadar mücadele edeceğini de aktardı.

Bir Cevap Yaz

ilayda Çolak Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *