«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Venüs Global Zincir Listeleri 11 Nisan’da P2PB2B’de

Venüs Global Zincir Listeleri 11 Nisan’da P2PB2B’de

venus-global-chain-2.jpg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Venüs Küresel Zinciri: Nedir?

Venüs Global Zinciri yaratma, kurucunun hayalinin gerçekleşmesidir. Şirket, yatırımcılara çok çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Dünyanın en başarılı kripto tokeni, etkileyici bir kripto meraklısı, finansal analist ve büyük bir topluluk ekibi tarafından oluşturuldu. Hızla büyüyen finans piyasasında, proje sürdürülebilir büyüme ve eşsiz bir gelecek planlıyor.

Misyonu, yeni başlayanlar için güvenilir bir teknoloji platformu sağlamaktır. Vizyon, bireylerin finansal olarak bağımsız ve barışçıl bir yaşam sürmelerini sağlayacak dünyanın önde gelen hizmet belirteci olmaktır.

Venüs Global Zinciri Simgesi (VGCN), TRC20 tarafından desteklenen bir topluluk belirteci olarak işlev görür. Belirteç, topluluk tarafından yönetilen şeffaf, otomatikleştirilmiş, merkezi olmayan bir teknoloji belirteci olarak hizmet eder. Belirteci tutmak, yatırımcılar için büyük getiriler sağlar. Şirketin geliştiricileri, tek geleneksel ve etik kripto tokeni ile kriptoyu keşfetmek ve ticareti yapmak için merkezi olmayan ve benzersiz bir blok zinciri platformu yarattı.

Onu benzersiz yapan nedir?

Hızlı büyüme ve entegre bir topluluk ile mükemmel topluluk simgesi. Daha yüksek getiri ile hızlı ve akıllı olan bu token, bir yatırımcının tercihidir. VGCN jetonları, kullanıcının abone olduğu pakete göre dağıtılır. Çoklu kullanım seçeneği ile tasarlandılar. Jetonlar çeşitli işlemler için kullanılabilir. Projelerini çeşitlendiren VGCN, bir topluluk multimedya projesi, bir E-ödeme sistemi, topluluk bankacılığı, topluluk dijital sosyal medyası ve dijital sinema geliştiriyor. Tüm topluluk projeleri için, VGCN jetonları satın alma, ödeme ve yeniden yükleme faaliyetleri için kullanılacaktır. Sonuç olarak, daha fazla jeton dolaştırılır, böylece piyasa değeri sabit tutulur;

Kavram. Üçüncü taraf müdahalesi içermez, düşük maliyetlidir ve hızlı ve kolay para dönüştürülebilir.

VGCN yakında P2PB2B değişimi. Bu projeyle ilgileniyorsanız, topluluğuna katılabilirsiniz.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için:

▪️ Web sitesi: vgcn.io/

▪️ Twitter: mobile.twitter.com/VGCN_offical

▪️Facebook:

facebook.com/people/Venusglobal-Chain/100077441796344/

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *