«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. X.LA’dan Alex Barkaloff, Milyarları Web3’e Getirme Vizyonunu Açıkladı

X.LA’dan Alex Barkaloff, Milyarları Web3’e Getirme Vizyonunu Açıkladı

cogx-1658750384mauj6yifhx.jpeg

Feragatname: Aşağıdaki metin, aşağıdakilerin parçası olmayan bir basın bültenidir. Cryptonews.com Editoryal içerik.

Los Angeles, ABD, 26 Temmuz 2022, Chainwire

X.LA Vakfı’nın kurucu üyelerinden Alex Barkaloff, milyarları web3’e dahil etme vizyonunu paylaştı. CEO’lar, teknoloji liderleri, girişimciler ve yatırımcılar için son CogX festivalinde Barkaloff, web3’ün dünya çapındaki internet kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için nasıl gelişmesi gerektiğini önerdi. Ayrıca X.LA Foundation’ın içerik oluşturucuların IP’lerinden yararlanmalarına izin vermede oynayacağı rolü de detaylandırdı, böylece bu yeni internet standardında yer alacak meta veri tabanı ekonomisine kârlı bir şekilde katılabilirler.

“The Business of Entertainment: How Tech Is Transforming the Way We Play” konulu panelde Barkaloff, X.LA Foundation’ın web3 bağlamındaki hedeflerini tartıştı. Tamamen blok zinciri teknolojisinden yararlanmak, şirketin ademi merkeziyetçilik ve demokratikleşmenin faydalarını tüm içerik oluşturuculara getirme planlarının merkezinde yer alıyor.

Barkaloff, “Yaratıcılara hizmet ediyoruz ve birçok kurumsal stüdyoya, film şirketine, müzik şirketine vb. ulaşıyoruz. Tüm içerik oluşturucu kitlesinin bizimle ortak olmasını istiyoruz.” Eğlence şirketlerinin yalnızca video oyunlarının dışında yer alması, Barkaloff’un film yapım şirketi Lionsgate’de Dijital Baş Yapımcı gibi üst düzey rollerdeki kapsamlı kariyerine işaret ediyor.

Web3’ün kitlelere en iyi nasıl açılacağı konusunda X.LA kurucu ortağının söyleyecek çok şeyi vardı. Barkaloff, “Şu ana kadar yalnızca üç milyon kripto cüzdanının bir NFT satın aldığı gerçeği devam ediyor,” diye başladı, “yine de çevrimiçi ortamda üç milyar yaratıcı ve oyuncu var… Peki, üç milyondan üç milyara nasıl geçersiniz? Sorun şu ki, çok karmaşık.”

Bu sorunu çözmek için, X.LA topluluğu şu anda geliştirme aşamasında olan ve büyük bir içerik oluşturucu kitlesine hitap eden içeriği toplu olarak üreten yaklaşık 50 ayrı girişime sahiptir. Barkaloff, “Sanal ürünlerden para kazanabilmek ve bunları takas edebilmek harika olmaz mıydı?” diye ekledi.

NFT’lerin ticareti, web3’ün gelişen ekonomisinde oyuncuların kucaklayabileceği fırsatların yalnızca bir dilimini oluştururken, X.LA Foundation, herhangi bir fikrin mümkün olduğu ve her fikrin karlı olabileceği bir sanal ortam gerçekleştirmeye kendini adamıştır.

X.LA Vakfı Hakkında

X.LA Vakfı, IP yaratıcılarını, sahiplerini ve sahiplerini güçlendirmek için blok zinciri ve Web3 teknolojilerinden yararlanır ve onlara verilerinin ve IP’lerinin nasıl paylaşıldığı, lisanslandığı ve paraya dönüştürüldüğü üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

X.LA Foundation, hak sahipliğini ve yönetimini demokratikleştirerek, maliyetli yasal hizmetlere olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve içerik oluşturucular ile distribütörler arasındaki oyun alanını eşitler.

X.LA Foundation ekibi; tüketicileri, oyuncuları ve fikri mülkiyet yaratıcılarını, sahiplerini ve sahiplerini güçlendiren ve eğlendiren birinci sınıf ürünler, yazılım çözümleri ve oyunlar geliştirme ve yayınlama konusunda kanıtlanmış geçmişe sahip medya, eğlence ve oyun alanlarından uzmanlardan oluşur. Dünya çapında.

X.LA topluluğu, Web3 ekonomisinin yeni geleceğini tanımlamaya, şekillendirmeye ve geliştirmeye yardımcı olmak için bir araya gelen müteahhitleri, yaratıcıları, etkileyicileri, düşünürleri, mucitleri ve diğerlerini memnuniyetle karşılar.
X.LA Foundation hakkında daha fazla bilgiyi şu adreste bulabilirsiniz: https://x.la/

Kişiler

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *