«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Yeniden Tasarlanan Axie Infinity’nin Ronin Köprüsü Mayıs Sonuna Kadar Ertelendi

Yeniden Tasarlanan Axie Infinity’nin Ronin Köprüsü Mayıs Sonuna Kadar Ertelendi

adobestock-stockerz-1-1.jpg
Kaynak: AdobeStock / StockerZ

bu ronin köprü geçen ay büyük bir hacklemenin ardından yeniden tasarlanıyor ve yeni köprünün açılışı mayıs sonuna kadar ertelendi. Köprünün arkasındaki ekipten yapılan yeni bir güncelleme, köprünün “milyarlarca dolarlık varlıkları” güvence altına almak için inşa edileceğinden gecikmenin gerekli olduğunu söyledi.

Yeniden tasarlanan Ronin köprüsünün başlangıçta Nisan ayında başlatılması planlanıyordu, ancak fırlatma tarihi şimdi Mayıs ortasına veya sonuna ertelendi. Ve ekibe göre, köprünün “zamana dayanabileceğinden” emin olmak için gecikme gerekli.

Güncelleme, “Başlangıçta yükseltmeyi Nisan ayı sonuna kadar dağıtabilmeyi bekliyorduk, ancak bu acele etmeye gücümüzün yetmediği bir süreç değil.” doğru yapılması gerekiyor.”

Yeniden tasarlanan köprü açılana kadar kripto borsası Binance Ekip ayrıca, popüler kripto tabanlı oyna-kazan oyunu Axie Infinity (AXS) kullanıcıları için hem sarılmış ethereum (wETH) hem de USD jeton (USDC) çekme ve para yatırma ile Ronin Network’ü destekleyeceğini söyledi.

Ronin, özellikle Axie Infinity için oluşturulmuş bir Ethereum (ETH) yan zinciridir. Ronin köprüsü, oyuncular tarafından varlıkları Ethereum ağından ve Ronin ağına taşımak için kullanılır.

Yeniden tasarım çalışması, 23 Mart’ta Ronin köprüsünden yararlanıldıktan sonra gerçekleşti ve bunun sonucunda 173,600 ETH (508,2 milyon ABD Doları) ve 25,5 milyon USDC protokolden boşaltıldı ve bu da onu şimdiye kadarki en büyük kripto hırsızlıklarından biri haline getirdi.

İstismar sadece tarafından keşfedildi gök mavisiRonin’in arkasındaki geliştirme firması, 29 Mart’ta Çarşamba günkü güncellemeyle, geç keşfin “büyük çıkışları izlemek için uygun bir izleme sistemi” uygulamamalarından kaynaklandığını söyledi.

Ekip için bir sonraki adım, büyük işlemleri onaylayabilen ve yeni doğrulayıcılar ekleyip kaldırabilen sözde doğrulayıcı panosunu dağıtmaktır. Güncelleme, bunu takiben, yeniden tasarlanan köprünün konuşlandırılabilmesi için bekleyen tüm para çekme işlemlerinin taşınması gerektiğini söyledi.

____

Daha fazla bilgi edin:
– Kuzey Kore’nin Lazarus Grubu, Axie Infinity’nin Ronin Hack’inin Arkasında, ABD Hazinesi, FBI Deyin
– Blockchain Oyun Bir Yılda %2.000 Hızla Arttı, Axie Infinity Düşüş Trendinde – Rapor

– 2022’de Kripto Güvenliği: Daha Fazla DeFi Hack, Değişim Kesintileri ve Noob Hatalarına Hazırlanın
– Fasulye Sırığı Hacker, Projeden 182 Milyon ABD Doları Çekti, Ama Ağ Sadece 80 Milyon ABD Doları

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *