«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. YGG SEA, Güneydoğu Asya’da Oyna-Kazan Oyunlarını Artırmak için Seçim Çerçevesi Yatırımcılarından 15 Milyon ABD Doları Sağladı

YGG SEA, Güneydoğu Asya’da Oyna-Kazan Oyunlarını Artırmak için Seçim Çerçevesi Yatırımcılarından 15 Milyon ABD Doları Sağladı

yggsea-raises-15-million-165096443974wrbf89ti.jpeg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Taipei, Tayvan, 26 Nisan 2022, Chainwire

Verim Lonca Oyunları Güneydoğu Asya Filipinler merkezli blockchain oyun girişimi Yield Guild Games’in (YGG) alt merkezi olmayan özerk organizasyonu (subDAO) (YGG SEA), iki farklı özel finansman turunda 15 milyon ABD Doları güvence altına aldı. Gelirleri, Güneydoğu Asya ülkelerinde oyna-kazan oyununun benimsenmesini artırmak için kullanacak.

İlk tur YGG ve Infinity Ventures Crypto (IVC) tarafından yönetilirken, takip turuna Crypto.com Capital, Animoca Brands, MindWorks Ventures, Poloniex, Jump Capital, Sembrani Kiqani (BRI Ventures fonu) katıldı. Circle, Digital Currency Group, Hashed, Polygon, Bukalapak, United Overseas Bank (UOB) Venture Management, Arca Funds, Evernew Capital, OKEx Blockdream Ventures, Yolo Ventures, SevenX Ventures, LongHash Ventures, Hashkey Group, Morningstar Ventures, Rise Capital, Diyalektik , SweeperDAO, PetRock Capital, DNC Ventures, FBG Capital ve Emfarsis.

Animoca Brands CEO’su Robby Yung, “BirYGG’nin yatırımcısı olan Animoca Brands, YGG SEA ekibinin, iş modelinin ve bölgesel odağının destekçisidir. YGG SEA’nın, oyuncuların Güney Doğu Asya’da blok zincirine katılmasına güçlü bir şekilde katkıda bulunacağına inanıyoruz.

YGG SEA, Yield Guild Games’in Malezya, Endonezya, Vietnam ve Tayland’dan oyunculara odaklanan ilk bölgesel alt DAO’su. YGG SEA gibi alt-DAO’lar, yerel bilgi ve ağlara sahip olduklarından, YGG’nin dünya çapındaki genişleme stratejisinin merkezinde yer alıyor. Hızlı ve derin bir şekilde genişlemek için bölgesel alt DAO’lara sahip olmak, genel YGG ekosisteminin topluluk gelişiminin anahtarıdır.

YGG Ekosisteminde amaç sadece oyuncuları akademisyenler olarak dahil etmek değil; aynı zamanda Web2 topluluğunu GameFi aracılığıyla Web3 alanına getiren köprü olmak. YGG SEA, her ülkede yoğun yerelleştirme ve taban düzeyinde bir yaklaşımla akademisyenlerin Web3’e girmeleri için agresif bir şekilde işe başlıyor ve güvenli bir alan yaratıyor.

Topluluk geliştirme dışında, YGG SEA, bölge içinde yerel olarak geliştirilen kazan-kazan oyunlarını desteklemeye ve SEA’nın oyuncu tabanının ihtiyaçlarına ve çıkarlarına benzersiz şekilde uyan NFT’ler edinmeye kararlıdır. Ayrıca yerel olarak geliştirilen oyna-kazan oyunlarının küreselleşmesine yardımcı oluyor.

Crypto.com Capital, özel finansman turunda YGG’nin ilk subDAO’su olan YGG SEA’nın lansmanını desteklemekten memnuniyet duyuyor. Güneydoğu Asya’nın oynayarak kazanılan operatörler için küresel olarak en büyük pazar olmaya devam edeceğine ve YGG’den ve ülke içi ekiplerinden oluşan operasyonel uzmanlığıyla YGG SEA’nın aslan payını elinde tutmaya devam edeceğine inanıyoruz. bölgedeki kaliteli akademisyenler”dedi Crypto.com Capital Genel Müdürü Bobby Bao.

Ana şirketi DAO, YGG, oynayarak kazanılan oyunculardan oluşan bir topluluktur. YGG bir lonca gibi çalışır, birkaç oyna-kazan oyununda getiri yaratan sanal varlıklar edinir ve bu varlıkları karşılayamayan oyunculara ödünç verir. Oyuncular da oyun içi ödüllerin bir kısmını YGG ile paylaşıyor.

YGG SEA Hakkında

YGG DENİZ, Yield Guild Games’in ilk alt DAO’su, meta veri tabanında kullanılan NFT’leri almak ve yönetmek için merkezi olmayan özerk bir organizasyondur. Misyonu, Güneydoğu Asya’daki en büyük ve en sürdürülebilir oyna-kazan sanal ekonomisini yaratmaktır. YGG SEA, Asia Blockchain Gaming Alliance’ın kurucu üyesidir.

Kişiler

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *