«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Yüzde 300 Artış Var! Bu Altcoin Piyasa Düşüşüne Meydan Okudu!

Yüzde 300 Artış Var! Bu Altcoin Piyasa Düşüşüne Meydan Okudu!

1592362932_473911

Kullanıcılara aktif katılım yoluyla token kazanma yeteneği sunan küçük değerli bir altcoin, yükselişiyle kripto piyasalarını büyük ölçüde geride bıraktı.

Step App (FITFI), egzersizi, sosyalleşmeyi, oynamayı ve kripto para kazanmayı bir araya getiren bir Web 3.0 dijital fitness protokolüdür. Nisan 2022’de piyasaya sürülen altcoin, fitness hedeflerini gelire, sosyal eğlenceye ve arkadaşça rekabete dönüştürmek isteyen yeni nesil bir uygulamadır.

FITFI, Fit Finance’in kısaltmasıdır. Uygulamanın oyun tarafının bir parçası olarak, kullanıcılar,  non-fungible token (NFT’ler) biçiminde dijital spor ayakkabı satın alabilirler. Diğer iki token KCAL ve SNEAK, ekosistemin bir parçası olarak dağıtılır.

Adından da anlaşılacağı gibi, Step App, kullanıcıları adım attıkları için kripto para birimi ile ödüllendirir. Şu anda, uygulama, projenin muazzam desteğine ve mükemmel uzun vadeli potansiyeline işaret eden 125 binden fazla kullanıcıya sahiptir.

Geçen hafta, Singapur merkezli Crypto.com, Hong Kong borsası Huobi’nin yaptığı gibi FITFI’yi kendi pazarında listeledi.

Bununla birlikte popüler kripto analisti Michaël van de Poppe de, fitness odaklı yeni kripto projesinin yatırım potansiyeline dikkat çekti. Van de Poppe, 591.500 Twitter takipçisine şunları söylüyor:

“Bütün move-to-earn (kazanmak için hareket et) ivmesi muhtemelen biraz daha yaklaşıyor. FITFI ve XCAD [XCAD Network]’ün nispeten iyi performans göstermesini bekliyorum.” 

Step App token geçen Salı 0.15 dolar değerinde giriş yaptı ve 1 Mayıs’ta %333’lük bir artışa işaret ederek yavaş yavaş 0.65 dolar seviyesinde zirveye ulaştı.

FITFI o zamandan beri bazı dalgalı düzeltici fiyat hareketlerine tanık oldu, yazının kaleme alındığı sırada 0.5092 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *